Didim'de Bir Gün

Didim'i seviyoruz! Gururla söylüyoruz: Altınkum'un altın sahillerinde tedavinizi bir tatile dönüştürebiliriz. Birkaç saatini kliniğimizde, kalan gününüzü ise Didim'in restoranlarında, sahillerinde ve antik tapınaklarında geçirebilirsiniz!

Didim Apollon Tapınağı, antik çağın en iyi korunmuş tapınakları arasında sayılır. 1906-1913 yılları arasında gerçekleştirilen bilimsel kazılar ile tamamen gün ışığına çıkarılan tapınak kısmen tekrar ayağa kaldırılmıştır. Merkezi avlu içinde şimdiye kadar kesin şekilde yeri tespit edilemeyen bir su kaynağı var. Tapınağın sıra dışı durumu bir kehanet merkezi olarak taşıdığı bu özel fonksiyona dayanmakladır.

3 tarafı plajlarla dolu olan Didim, temiz sahilleri ve bazı tatil merkezleri kadar kalabalık olmaması ile dikkat çekiyor. Didim'in ana sahiline birkaç metre uzakta olan kliniğimiz, sahilden şehrin içine uzun yolculuklar yapmamanızı sağlıyor. Kliniğimizden sahile olan mesafe yürüyerek sadece 5 dakika!

Yurtdışından gelen hastalarımız için tatil, ulaşım ve konaklamayı biz ayarlıyoruz! Sizi havalimanından alıp otelinize bırakıyoruz, tedaviniz için randevularınıza VIP araçlarımızla getirip götürüyoruz ve Didim'de geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkardığınızdan emin oluyoruz!

TOP