Bölgemizde Lider Teknoloji

Güncel Teknolojimiz ile Hatalara Aralık Yok!

Doktor olmanın güvenilir ve uzman olmak anlamına geldiğini biliyoruz - bu nedenle hastalarımız için her zaman en son teknolojiyi ve tedavileri takip ediyoruz. İmplantlardan radyografiye kadar ortaklarımız en ileri teknolojiye sahiptir.

Dental Tomografi

Güncel teknolojik radyografi cihazlarımız ile hem dişlerinizde hem de çenenizde tam olarak neyin yanlış olduğunu görebilir ve nasıl tedavi edileceğini bilebiliriz.

İmplant Motoru

Ekipmanlarımız sizin için en az acıya neden olacak şekilde özel olarak seçilmiştir. Sonuçta diş hekiminizden korkmanıza gerek yok!

İmplant

Tedavinizin kalıcı olmasının sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden implantlarımız en iyi markalardan biridir.

3Shape Movie Ağız içi Tarayıcı

3Shape TRIOS® dişlerin tonunu ölçer ve laboratuvardan en iyi restoratif sonucun alınabilmesi için hastanın kendi çene hareketini kaydeder.

Ölçü Setleri

Size özel ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilmek bizim için önemli. Bu nedenle en kaliteli ölçü ekipmanları ile çalışıyoruz.

Bizi neden seçmelisiniz?

Nano Dental'de en büyük erdemlerimizden biri güvendir! Hastalarımız için güvenilir olmak istiyoruz, bu nedenle tedavi garantisi veriyoruz, yüksek kaliteli ürünler için uygun fiyatlar veriyoruz ve %100 müşteri memnuniyetine sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz!

TOP